Bij onderstaande rijwielhandelaars kan u terecht voor meer info betreffende Bike Assist, indien u rijwielhandelaar niet voorkomt op de lijst kan u ons steeds contacteren voor bijkomde informatie of om te informeren of u rijwielhandelaar u ook de nodige info kan bezorgen. Momenteel kan u in Belgie bij meer dan 200 rijwielhandelaars terecht om uw Bike Assist pechpas aan te vragen.

De verdeelpunten van Bike Assist zijn niet gelijk aan de uitrijpunten bij pech. 

Naam Plaats Info
Fietsenkinne 1910 Kampenhoutwww.fietsenkinne.be
Fietsen Jurgen 1981 Hofstadewww.fietsenjurgen.be
Kanora BVBA 2180 Ekerenwww.kanora.be
Henfi 2200 Herentalswww.fietsenhendrickx.be
Veloshop 2200 Herentalswww.veloshopherentals.be
Fietsenhandel Clé 2200 Herentals  
Marc Clé 2200 Noorderwijk  
Verstappen 2230 Herselt  
Van Beverlo 2230 Herselt  
Fietsshop.be 2235 Hulshout wwwfietsshop.be
Ooms Maurice 2235 Hulshout  
Fietscenter Luc 2235 Hulshout  
4 Bikes 2260 Westerlowww.4bikes.be
Verboven 2260 Westerlo  
B-Cycle 2260 Westerlowww.b-cycle.be
Peeters 2270 Herenthout  
Laenen 2270 Herenthout  
Bike 2 Bike 2275 Gierlewww.fietsenmertens.be
Belmans Ludo 2275 Lillewww.fietsenbelmans.be
Driesen Kris 2275 Poederleewww.fietsendriesen.be
Dufraing 2275 Poederleewww.fiesenjosdufraing.be
Fietsen Dirk 2280 Grobbendonkwww.fietsendirk.be
Matheussen 2300 Turnhout  
Van Den Auwelant 2300 Turnhout  
Jan Matheussen 2300 Turnhoutwww.janmatheussen.be
Mega Bike 2300 Turnhoutwww.mega-bike.be
Wheelcat 2300 Turnhoutwww.wheelcat.be
Fietsenoutlet 2310 Rijkevorselwww.fietsenoutlet.be
Somers 2340 Beerse  
D & D Bikes 2340 Beersewww.dendbikes.be
PeeVee   2340 Beersewww.elektrobikes.be
Fietsen Kim 2350 Vosselaarwww.fietsenkim.com
Carbon Sport 2360 Oud Tunhoutwww.carbon-sport.be
Dr Bikes 2360 Oud Tunhoutwww.drbikes.be
Eric Pellis Profile 2360 Oud Tunhoutwww.profilepellis.be
Den Hondt 2431 Veerlewww.denhondt.be
De Belser 2440 Geel  
BB Wheels 2440 Geelwww.bbwheels.be
Velo's Lievens 2440 Geelwww.lievensvelos.be
Powergrid 2440 Geelwww.powergrid.be
Van Eyck sport 2440 Geelwww.vaneycksports.com
Eco Trading 2440 Geelwww.ecotrading.be
Bike City 2450 Meerhoutwww.bikecitymeerhout.be
Bike and fashion 2450 Meerhoutwww.moozes.com
Vos Orthopedie Mobiel 2450 Meerhoutwww.vosorthopedie.be
Vandewater 2460 Kasterleewww.fietsenvandewater.be
Bike & Quad adv 2460 Kasterleewww.locatevents.com
Vanneste en Zoon 2460 Lichtaartwww.vroemans.be
Lenaerts 2490 Balen  
Bike House Geukens 2490 Balenwww.bikehuis-geukens.be
Huis Van Lommel 2490 Balenwww.fietsenvanlommel.be
Van Craen Gilbert 2540 Putte  
Fietsen de Specht 2600 Berchemwww.fietsendespecht.be
Fietsen Patrik 2840 Reet
Fietsen Schenk 2910 Essenwww.fietsenschenk.be
Profile Luverdy 2930 Brasschaatwww.luverdy.be
Van den Plas BVBA 2980 Zoerselwww.rijwielen-vanderplas.be
Donadi Cycles 3070 Kortenbergwww.donadi-cycles.be
Fietskoper.be 3200 Aarschotwww.fietskoper.be
Joostens R 3200 Aarschot  
Bike Shop 3290 Diestwww.bikeshop.be
D&D Bikeservice 3290 Diestwww.dbikeservice.be
Verbelen 3290 Diest
Erckens 3520 Zonhovenwww.erckens.be
Bammers en Zoon 3520 Zonhoven  
Blue Bike 3520 Zonhovenwww.bluebike.be
Schaeken G. 3550 Heusden Zolder  
Bike Inn 3551 Heusden Zolder wwwbike-inn.be
Vanhoudt Swerts 3552 Heusden Zolder  
Bervoets Karel 3553 Heusden Zolder  
Ghislain Cycles 3554 Heusden Zolder
Borremans 3555 Heusde Zolderwww.borremansfietsen.be
Bijloos 3581 Beverlowww.bijloos.be
Daniels-Elsen 3582 Koersel  
Haselaars Nico 3582 Koerselwww.fietsenhaselaars.be
Deprez 3583 Paalwww.deprezfietsen.be
VRM Fietsen 3583 Paalwww.vrmfietsen.be
W-Bikes 3590 Diepenbeekwww.e-bikes.be
Belien Paul 3590 Diepenbeek  
Bollen   3590 Diepenbeek  
Wolters 3590 Diepenbeek  
Willems Paul 3600 Genkwww.pwf.be
Tweewielershp 3600 Genkwww.tweewielershop.be
Schraegen 3600 Genk  
De Bike 3600 Genkwww.debike.be
Antonissen 3600 Genk  
Dexters sport 3660 Opglabeekwww.dexterssport.be
Stals 3660 Opglabeekwww.fietsenstals.be
Maes 3670 Meeuwenwww.fietsen-maes.be
Lenaerts 3690 Zutendaal  
Geerits Francois 3900 Overpelt
Deckers Cyrill 3900 Overpeltwww.deckers-overpelt.be
Jansen - Swinnen 3910 Neerpelt  
Metten G. 3910 Neerpelt  
Pelter Rijwielcenter 3910 Neerpelt
Fietsen Eddy 3920 Lommelwww.fietsen-eddytimmers.be
Mertens F 3920 Lommel 011 / 544179
Quanten 3920 Lommel 011 / 544663
Van Heukelom 3920 Lommel
Race & MTB Center 3920 Lommelwww.epauwels.be
Eddy Timmers 3920 Lommelwww.fietsen-eddytimmers.be
Rucani 3920 Lommelwww.rucani.be
Consentec BVBA 3920 Lommelwww.consentec.be
Wielershop 3930 Hamon Achel  
Garage Wuyts 3940 Hechtelwww.wuyts.be
Rob's Bikes 3941 Hechtel-Achelwww.robsbikecenter.com
Willems   3945 Hamwww.fietsen.willems.com
Bikeshop 3950 Bocholtwww.bikeshopbocholt.be
I Tek 3950 Bocholtwww.itek.be
Bouchet 3960 Breewww.bnbbike.be
Clijsters Jan 3960 Breewww.fietsenzaakclijsters.be
Maes R. 3970 Leopoldsburg  
I Tek 3970 Leopoldsburgwww.itek.be
Loret 3980 Tessenderlo
Gielen-VD Borght 3990 Peer  
Deckers Noel 3990 Peer  
Kerkhofs Jos 3990 Peerwww.joven.be
Provan 8000 Bruggewww.provanbrugge.be
Design Bike 8400 Oostendewww.ericc.be
In Bike 8460 Ettelgemwww.in-bikes.be
Vanneste en Zoon 8500 Kortrijkwww.fietsenvanneste.be
Calimero 8670 Koksijdewww.verhuringcalimero.be
Fietse De Craemere 8953 Wijtschatewww.fietsendecraemere.be
Mobibikes 9160 Lokerenwww.mobibikes.be
Mobibikes Fiets en co bvba 9160 Lokerenwww.mobibikes.be
Fietsen Koen 9840 De Pintewww.fietsen-koen.be
Plancke-Muyshondt Cycloon VOF 9970 Kaprijkewww.fietsencycloon.be


 

afb-passen

Onze Partners

Mocht u tweewielhandelaar niet voorkomen op deze pagina kan u steeds uw pechpas hier aanvragen.